חיזוק הראייה

יש לי חדשות טובות וחדשות רעות:

החדשות הטובות הן שניתן לשפר את הראייה ללא ניתוח.

החדשות הרעות – התהליך מצריך עבודה וזמן.

אם אתה לא יכול להקדיש 10-15 דקות בכל בוקר כדי לעשות את התרגילים האלה, אז אל תטרח להמשיך לקרוא את המאמר כי השיטה הזאת אינה מתאימה לך.

אם אתה יכול להקדיש את הזמן אז אני ממליץ לך להמשיך לקרוא ולבצע את התרגילים שיכולים לשפר את הראייה שלך עם הזמן באופן דרמטי.

מומלץ לבצע את שמונת התרגילים לעיניים בחוץ בבוקר עד השעה 9:00 (יש משהו באור הבוקר שממריץ את ריפוי העיניים):

פתיחה וסגירה

לשפשף 36 פעמים את הידיים.

להניח את הידיים על העיניים, לתת לצ'י לשקוע פנימה ולחמם אותן.

עיסוי העיניים

להניח את אצבעות המורה על הגבות בנקודה מעל העיניים, היכן שניתן להרגיש שקע קטן, וללחוץ כ 2 דקות.

להניח את הצד הפנימי של שתי אצבעות המורה על הגבות ולהבריש אותן פעם אחת החוצה ופעם אחת פנימה. אחרי זה לשים את הצד הפנימי של אצבעות המורה מתחת לעיניים, על שקיות העין, ולהבריש פעם אחת פנימה ופעם אחת החוצה. לחזור על התרגיל 10 פעמים.

להזיז את העיניים

להרים את העיניים ולהסתכל על התקרה (ללא הרמת הראש) ואז להוריד אותן (ללא הורדת הראש). לחזור על התרגיל 10 פעמים.

להזיז את העיניים ימינה (ללא הזזת הראש) ואז להזיז אותן שמאלה (ללא הזזת הראש). לחזור על התרגיל 10 פעמים.

לגלגל את העיניים 360 מעלות (העיניים פקוחות) עשר פעמים בכיוון אחד, ואז עשר פעמים לכיוון השני. להשתדל שהמעגלים יהיו גדולים ככל האפשר (לא להזיז את הראש).

לפתוח את העיניים

לפתוח את העיניים רחב ככל האפשר ולהחזיק אותן כך במשך כ 2 שניות ואז לסגור אותן בחוזקה ככל האפשר למשך 2 שניות. לחזור על התרגיל 10 פעמים.

ספירת עלים

לעמוד במרחק של כ 5 מטר מעץ, צמח, או שיח ולספור את העלים באמצעות העיניים (ללא עזרת האצבעות). להתחיל בספירת כ 50 עלים, ובהדרגה לעלות עד כ 300. במידה ואין מספיק עלים אפשר לספור עלים שכבר ספרת.

רחוק וקרוב

להסתכל על אובייקט מרוחק כמו ענן, עץ, או חפץ כלשהוא כ 10 שניות ואז להסתכל כ 10 שניות על אובייקט סמוך אליך, כמו קצה האף שלך, הדשא שלרגליך, או השערות שעל היד שלך. לחזור על התרגיל כ 10 פעמים.

התמקדות באחד

תסתכל על אובייקט הנמצא כ 5-10 מטרים לפניך. תסתכל ככל שאתה יכול בלי למצמץ. בהתחלה זה יהיה מס' שניות ועם הזמן לעלות לכ 5 דקות. בהתחלה, תרגיש חוסר נוחות, העיניים יתעייפו ויכול להיות שדמעות יזלגו עיניך. התהליך הינו חלק מהריפוי. אל תענה את עצמך, אך תהיה נחוש ותמשיך לבצע את התרגיל.

פתיחה וסגירה

לזרוק את קביים - שלב זה הוא הקשה ביותר. תבצע אותו כאשר תרגיש בטוח כי העיניים שלך משתפרות. תניח את המשקפיים או עדשות המגע שלך בצד.

אם תמשיך להשתמש במשקפיים או בעדשות המגע העיניים לעולם לא יחלימו מאחר שמשקפיים ועדשות מגע הופכות את העיניים לעצלות.